CE APARATUR─é FOLOSESC PENTRU YOUTUBE & MICI DE LA ELIT­čÄą

305

­čŹŻ Bine a╚Ťi venit ├«napoi pe canalul „Degust─âm cu Denis”! Ast─âzi v─â preg─âtim un episod special ├«n care ie╚Öim din lumea restaurantelor pentru a explora tehnologia video ╚Öi echipamentele de ├«nregistrare. De╚Öi sun─â diferit de ceea ce v-am obi╚Önuit, aceast─â incursiune ne va ajuta s─â aducem calitate ╚Öi inova╚Ťie ├«n con╚Ťinutul nostru, pentru a v─â oferi o experien╚Ť─â mai captivant─â.

­čôĚ DJI Pocket:
Dac─â sunte╚Ťi pasiona╚Ťi de filmare ╚Öi crea╚Ťie de con╚Ťinut, DJI Pocket este camera de buzunar pe care trebuie s─â o lua╚Ťi ├«n considerare. Chiar dac─â activitatea noastr─â principal─â este s─â descoperim delicii culinare, DJI Pocket ne permite s─â surprindem ├«n mod profesionist fiecare moment special petrecut la restaurant. Imaginea stabilizat─â ╚Öi calitatea ├«nalt─â a ├«nregistr─ârilor ne ajut─â s─â capt─âm fiecare detaliu important, iar portabilitatea camerei ne permite s─â r─âm├ónem ├«n mi╚Öcare, mereu ├«n c─âutare de noi experien╚Ťe gastronomice.

­čÄą DJI Action 3:
├Än timp ce explor─âm lumea restaurantelor, nu putem s─â nu ne g├óndim ╚Öi la aventurile ├«n aer liber, care pot include ╚Öi vizite la locuri pitore╚Öti ╚Öi plimb─âri relaxante. DJI Action 3 devine complicele nostru ├«n aceste momente, permi╚Ť├óndu-ne s─â ├«nregistr─âm peisaje uimitoare ╚Öi s─â p─âstr─âm amintiri vibrante din c─âl─âtorii. Rezisten╚Ťa la ap─â ╚Öi la ╚Öocuri ne asigur─â c─â camera va supravie╚Ťui oric─âror provoc─âri pe care le ├«nt├ómpin─âm ├«n timpul aventurilor noastre culinare ╚Öi nu numai.

­čô╣ Sony ZV-E10:
├Än calitate de creatori de con╚Ťinut axa╚Ťi pe experien╚Ťa culinar─â, Sony ZV-E10 ne ajut─â s─â ne dezvolt─âm ╚Öi mai mult povestea. Acest echipament versatil ne permite s─â ├«nregistr─âm nu numai gusturile ╚Öi mirosurile delicioase ale restaurantelor, ci ╚Öi s─â surprindem reac╚Ťiile noastre autentice ╚Öi emo╚Ťiile pe care le tr─âim ├«n timpul degust─ârilor. Ecranul rabatabil ╚Öi func╚Ťiile de focalizare ne ajut─â s─â ob╚Ťinem cadre perfecte pentru a implica publicul ├«n c─âl─âtoria noastr─â gustativ─â.

De╚Öi acest episod special ne scoate din sfera culinar─â, ne aduce mai aproape de inova╚Ťia ╚Öi creativitatea pe care le c─âut─âm ├«n ├«nregistr─ârile noastre. V─â invit─âm s─â r─âm├óne╚Ťi al─âturi de noi pe canalul „Degust─âm cu Denis” pentru a descoperi cele mai faine restaurante.

#Restaurant #foodreview #camera #review #timisoara #travel #bucuresti #food #romania #foodvlog #technology #smartphone #huawei #sony #dji

PE NOI NE GĂSIȚI AICI:
ÔşÉ https://degustam.ro/