LIDL te pregătește pentru un camping ca la carte; Grătar, arzător camping, rucsac frigorific și multe altele disponibile din 17 iunie

LIDL

LIDL ne-a obișnuit ca în fiecare săptămână să vină cu o serie de produse speciale, în special în zilele de joi. Fix asta se va întâmpla și acum pe data de 17 iunie, zi din care cei care calcă pragul magazinului vor putea găsi echipamentele necesare pentru un camping ca la carte. Ofertele vor fi disponibile la nivelul întregii țări și pe listă avem grătare, arzător camping ba chiar și un rucsac frigorific.

Pentru că tot am menționat disponibilitatea unui arzător camping în oferta LIDL, vă reamintesc faptul că de curând v-am prezentat și noi recomandări de arzătoare chiar aici. În cazul de față ni se propune un model Parkside la doar 49.99 lei. Un cartuș poate fi achiziționat alături pentru suma de doar 6.99 lei.

LIDL

Pe lista de oferte avem și un rucsac frigorific ce dispune de o capacitate de 20 litir și un compartiment separat pentru alimentele sensibile. Are brele ajustabile, căptușite și costă numai 49.99 lei. Există opțiuni și pentru cei care vor un grătar de luat în mașină pentru o ieșire în natură, fie varianta unui model clasic pe cărbuni, fie a unui grătar electric. Cel pe cărbuni costă 99.99 lei, are 2 roți pentru transport, mâner și polițe din lemn și măsoară 84 x 86 x 45 cm.

LIDL

Tot 99.99 lei vei plăti și pe varianta de grătar electric care are putere de 2000W, cu funcție de reglare temperatură și element de încălzire detașabil. Recomandări de accesorii pentru grătar v-am prezentat aici, cât și un top cu grătare pentru grădină. LIDL vă așteaptă începând de mâine în magazine cu toate aceste produse și nu numai. Oferta completă este disponibilă aici.

Iată oferta de produse camping LIDL:

• Umbrar: 89.99 lei
  • Sac de dormit: 69.99 lei