Cum câştigi o maşină electrică BMW iX40 la concurs LIDL Deluxe

Nu suntem doar în perioada lui Black Friday 2023, ci şi a concursurilor cu premii asociate perioadei de oferte. Lidl Deluxe are o campanie care nu îţi aduce vreun smartphone, căşti, tabletă sau TV, ci… o maşină electrică. Mai precis un BMW iX40 şi tot ce trebuie să faci afli mai jos, aşa cum am aflat şi noi de la bf.ro.

Trebuie doar să cumperi produse în valoare de minim 100 de lei, inclusiv unul din gama Deluxe de la orice magazin Lidl. Apoi înscrie codul pe bon în formularul de concurs de aici sau prin SMS la numărul 1817. Nu e doar maşina BMW iX40 xDrive Pythonic Blue ca premiu, ci şi un iPhone 15 Pro sau o vacanţă în Mauritius.

Sunt puse la bătaie 5 unităţi iPhone 15 Pro 128 GB 5G Black Titanium, 3 vacanţe all inclusise în Mauritius, în valoare de 5000 de euro fiecare sau marea surpriză, o maşină electrică BMW iX40 xDrive Phytonic Blue. Tragerea la sorţi are loc pe 15 ianuarie 2024. Fiecare participant poate înscrie până la 5 bonuri fiscale pe zi şi un total de 50 de bonuri pe durata întregii campanii, care ţine de pe 13 noimebrie până pe 31 decembrie 2023.