Black Friday 2019 începe în 2 ore la Vegis; Iată cum te pregăteşti + produse tentante

Mâine e ziua cea mare Black Friday pentru magazinele care vând produse IT în România, dar unii încep de azi. Pe noi ne intrigă oferta celor de la Vegis România, care au promis reduceri până la 90% pentru peste 1500 de produse. Pentru ei Black Friday începe azi la ora 20:00 şi mai jos afli cum te pregăteşti pentru seria de reduceri.

În primul rând Vegis este un magazin de produse bio, produse alimentare, produse de slăbit, remedii, cosmetice şi detergenţi. Am pus ochii pe uleiul de cocos de la ei de ceva vreme şi dulceaţa lor de afine la doar 15 lei sună excelent. Sunt şi câteva unguente şi creme care ar fi fost utile vară când muşcăturile de insecte şi uneori contactul cu meduzele sunt des întâlnite. Dar să nu divagăm.

Iată cum sună ghidul pentru a supravieţui de Black Friday la Vegis:

• 1. Adaugă produsele tale preferate în wishlist înainte de start-ul campaniei;
  • 2. Nu uita să te abonezi la newsletter-ul Vegis pentru a fi printre primii care descoperă mega reducerile;
  • 3. Fii pe fază joi seara când spunem START campaniei de Black Friday pe www.vegis.ro.
  • 4. Alege rapid produsele preferate și adaugă-le în coș. Atenție, stocul este limitat iar produsele se epuizează rapid!
  • 5. Bucură-te de comandă ta!

Vegis se pregăteşte intens de Black Friday, organizând depozitul şi luând legătura cu toţi curierii pentru a fi pregătiţi. Sunt deja pregătit materialele de ambalat produse şi vedeţi mai jos angajaţii roind ca albinuţele în depozite.

Eu vă mai pot recomanda din oferta Vegis următoarele:

• Unt de arahide Cremos cu cocos: 13.9 lei
  • Spirulina tablete ecologice: 26.9 lei
  • CBD CANNABIDIOL Crema de Fata Hidratanta şi Calmanta: 42.68 lei
  • Ciocolată amăruie vegană: 3.5 lei
  • Dulceaţă De Zmeură Fără Zahăr 360g BUN DE TOT: 15.12 lei

Pentru reducerile de diseară de Black Friday au fost selectate produse din categorii ca suplimente, alimentare, cosmetice, miere de Manuka și alte apicole etc. Mai multe detalii aici.